O AKADEMII

Akademia Dobrego Montażu – szkolimy profesjonalistów

Akademia to 1800 metrów kw. przestrzeni sal szkoleniowych, w nowo oddanym do użytku budynku przy ul. Sportowej 52 w wielkopolskim Zbąszyniu. Budynek wyposażono w specjalistyczne narzędzia oraz materiały, dzięki którym grupy montażowe mogą doskonalić swoje umiejętności z zakresu prawidłowego montowania ościeżnic i skrzydeł marki Porta Drzwi. W ramach specjalnie przygotowanego programu montażyści dzielą się także swoim doświadczeniem oraz zdobywają certyfikaty poświadczające ich wiedzę. Promocja wysokiej jakości dotyczy nie tylko technicznej strony montowania drzwi, ale też relacji z klientem i jego kompleksowej obsługi, rozumienia jego potrzeb i odpowiadania na nie.

Zapisz się na szkolenia
Sale szkoleniowe i pomieszczenia wyposażone w specjalistyczne narzędzia

– to właśnie tutaj grupy montażowe mogą poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe kwalifikacje i doskonalić umiejętności prawidłowego montowania ościeżnic oraz skrzydeł marki Porta Drzwi.
Montażyści mają także okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które mają szczególne znaczenie w skomplikowanych projektach budowlanych.
Oprócz tego, szkolenia dotyczą również̇ takich zagadnień jak komunikacja z inwestorem czy obsługa klienta na najwyższym poziomie. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanych fachowców Porta.

Zapisz się na szkolenie
Szkolenia
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu.
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA