O szkoleniu
i certyfikacji

Program szkoleń Akademii Dobrego Montażu skierowany jest do montażystów i obejmuje sześć poziomów certyfikacji oraz dodatkowe szkolenie z produktów Ottimo. Grupy montażowe poznają zasady prawidłowego montażu ościeżnic i skrzydeł marki Porta Drzwi. Montażyści będą mieli także okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które mają szczególne znaczenie w skomplikowanych projektach budowlanych.

Oprócz tego, szkolenia dotyczą również takich zagadnień jak komunikacja z inwestorem czy obsługa klienta na najwyższym poziomie. A to wszystko pod okiem wykwalifikowanych fachowców Porta.

Więcej informacji o szkoleniach oraz warunkach certyfikacji znajdziesz w regulaminie.

Zapisz się na szkolenia
Korzyści ze szkolenia
Zobacz, co zyskasz biorąc udział w naszym programie szkoleniowym.
Nowi klienci
Możliwość poszerzania i doskonalenia swoich teoretycznych i praktycznych umiejętności.
Wiedza
Dostęp do aktualnej wiedzy i branżowych nowinek technicznych.  
Reklama
Obecność na liście najlepszych montażystów rekomendowanych przez Porta Drzwi.
Wizerunek
Możliwość zdobycia autoryzacji i certyfikatu potwierdzającego tytuł Autoryzowanego Montażysty Porta Drzwi.
Wsparcie
Wsparcie Twojego biznesu, dzięki któremu zwiększysz konkurencyjność na rynku i pozyskasz nowe zlecenia.
Zapisz się na szkolenia
Poziomy certyfikacji
Co zyskujesz na poszczególnych etapach szkolenia?

Podczas pierwszego etapu możesz zdobyć lub odnowić autoryzację, otrzymasz dedykowaną odzież dla montażystów oraz dowiesz się wszystkiego o zmianie szerokości oraz zakresu ościeżnicy.

W drugim etapie zapoznasz się z ofertą drzwi wejściowych, nauczysz się montować drzwi na zaprawę oraz z wykorzystaniem zestawu do ciepłego montażu. Dowiesz się także o sposobach awaryjnego otwierania drzwi.

Podczas trzeciego etapu zapoznasz się z grupą produktów inwestycyjnych, przejdziesz szkolenie z trenerem personalnym z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Nauczysz się również wykonywania wentylacji w formie kratki oraz podcięcia.

W czwartym etapie szkolenia przyswoisz sobie w jaki sposób montować drzwi akustyczne oraz nauczysz się montażu pilastrów i tworzenia mapy klucza master key.

Piąty etap zakończy się uzyskaniem certyfikatu poświadczającego umiejętność montażu drzwi przeciwpożarowych. Przejdziesz także szkolenie ze strażakiem oraz z prawnikiem z zakresu gwarancji i rękojmi.

Podczas szóstego etapu programu opanujesz zagadnienia świadczenia usług serwisowych oraz możliwości wykonywania odpłatnych serwisów gwarancyjnych na zlecenie Porta. Ten etap kończy się uzyskaniem certyfikatu poświadczającego zdobycie wiedzy i umiejętności na poziomie VIP.

Jak się zapisać na szkolenie?
Wybierz dogodny dla siebie sposób rejestracji na szkolenia.
W tym celu będziesz potrzebował danych firmy
Zarejestruj się za pośrednictwem formularza on-line
Zadzwoń do nas 58 333 12 13
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu.
W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.

Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA